Polityka bezpieczeństwa

Firma Modern Office podejmuje istotne kroki, aby chronić informacje o naszych użytkownikach. Gdy pozostawiają oni na naszej stronie informacje wrażliwe (np. dane kontaktowe), są one chronione zarówno on-line, jak i off-line.

Poważnie podchodzimy do kwestii ochrony danych i używamy różnorodnych rozwiązań technicznych, aby zapewnić bezpieczne zakupy na naszej stronie. Informacje użytkowników są zaszyfrowane i chronione z wykorzystaniem standardu ochrony danych - Secure Sockets Layer (SSL). Podczas przebywania na zabezpieczonej stronie, jak na przykład na stronie z formularzem zamówienia, ikona kłódki na dole strony przeglądarki internetowej jest zamknięta, w przeciwieństwie do otwartych kłódek podczas zwykłego przeglądania stron internetowych.

Chronimy także informacje personalne w środowisku off-line. Wszystkie informacje dotyczące naszych użytkowników są przechowywane w bezpiecznych strefach naszego biura. Tylko ci pracownicy naszej firmy, którzy potrzebują danych personalnych, aby wykonywać swoje codzienne obowiązki (jak np. księgowi lub przedstawiciele handlowi) mają dostęp do takich danych. Ponadto, nasi pracownicy są stale informowani i szkoleni z zasad ochrony danych osobowych.

Prosimy pamiętać, że mimo najlepszych zabezpieczeń, przesyłanie danych drogą internetową oraz metody elektronicznego przechowywania danych nie zapewniają 100% gwarancji ich bezpieczeństwa.